O společnosti
Reference
Stavební práce
Zateplování objektů
Prodej
Kontakt

Informace o společnosti

Představení společnosti ŠUGAR stavební s.r.o.

Certifikát způsobilosti Baumit.

        Společnost ŠUGAR stavební s.r.o. vznikla v roce 2003, přeměnou z fyzické osoby podnikající ve stavebnictvi od roku 1991. Je zaměřena na stavební práce. Od roku 2004 se specializujeme na kompletní revitalizaci – zateplování,výměna oken, zateplení střechy a sklepních prostor bytových a rodinných domů.

Dále provádíme : rekonstrukce bytů (bytová jádra),domů, objektů, pokládka zámkové dlažby,zhotovení základové desky pro výstavbu, sanace základového zdiva.

Jsme firma, která si své místo na stavebním trhu našla díky poctivě odvedené práci a individuálnímu přístupu ke každé zakázce a zákazníkovi.

Naše dlouholeté zkušenosti a kvalifikovaný, školený personál zajišťuje zákazníkům kvalitní servis na který podáváme dlouholeté záruky. Na základě Vašich požadavků rádi zdarma zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku včetně bezplatného poradenství.

Vše podstatné řešíte přímo s majitelem firmy – žádné schovávání za zprostředkovatelskou firmu nebo stavbyvedoucího, který neumí česky.

Firma byla zapojena do dotačního programu Zelená úsporám a naší spokojení zákazníci úspěšné získali dotaci na zateplení bytových a rodinných domů.

Společnost ŠUGAR stavební s.r.o. je držitelem certifikátu způsoblosti pro provádění zateplovacích systémů společnosti Baumit spol. s.r.o.

Kvalitně provedená práce je pro nás samozřejmostí a naší vizitkou.

Zaměřujeme se především na tyto činnosti:

aktualizace: 13. března 2015
© Tvorba internetových stránek a SEO pro vyhledávače